Propojení...

OPERÁTOR CNC OLOMOUC 26 000,- Kč

Lokalita Olomoucký kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 20 600 - 26 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 5 dny
Kontaktní osoba Brussová Kateřina
Referenční číslo 12-21-236825

Popis pozice

NABÍRÁME PRÁVĚ TEĎ - NEPROMARNI PŘÍLEŽITOST!

Pro společnost, patřící mezi nejlepší zaměstnavatele na olomoucku hledáme schopné CNC OPERÁTORY

Náplň práce:

  • příprava polotovarů k opracování
  • obsluha obráběcí CNC frézky a programování či částečné programování
  • řídící systém Sinumeric
  • kontrola a samokontrola obráběných výrobků – měření
  • příprava nástrojů
  • práce s průvodkami

Smouva na HPP přímo do společnosti.

Požadavky

  • vyučen v oboru CNC seřizovač, seřizovač, mechanik apod., nebo prokazatelná praxe na pozici CNC
  • alespoň částečná praxe v programování v systému Sinumeric, Fanuc apod.
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • samostatnost
  • 3 směnný provoz (ranní, odpolední, noční)

Benefity

Mzda a benefity:
  • hodinová mzda od 125 – 140/hod. či dle zkušeností
  • velmi solidní příplatky za směnnost a velký výběr benefitů
  • stravenky
  • dovolená 25 dní/rok
  • moderní stroje
  • nástup dle domluvy - možný ihned

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím k posouzení svůj životopis na uvedený email Kateřiny Brussové.

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Operátor | Soustružník | Frézař | CNC | Výroba | Směna | CNC machine operator