Propojení...

OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ, nástup IHNED

Lokalita Královéhradecký kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 22 000 - 25 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 15 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 5-11-233852

Popis pozice

Chtěli byste se uplatnit v nákupu-

Hledáme člověka se zkušenostmi, ale je pro nás důležitější, aby Vás oblast nákupu bavila. Stačí mít tedy k práci nákupčího schopnosti a předpoklady.

Výhodou však pro nás bude ekonomické zaměření či praxe z výrobní společnosti.

V současné chvíli hledáme vhodného kandidáta na pozici OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ.

Vaší náplní práce bude:

  • denní zjišťování nákupních potřeb a vystavování objednávek
  • objednávání materiálu/komponent
  • řešení problémů s dodavateli
  • optimalizace a snižování skladových zásob
  • likvidace došlých dokumentů
  • projektové řízení z pohledu operativního nákupu

Požadavky

  • SŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou)
  • praxe na obdobné pozici
  • aktivní znalost AJ
  • znalost práce na PC
  • časová flexibilita, samostatnost
  • ŘP sk. B

Benefity

  • 13. plat
  • roční bonusy
  • týden dovolené navíc
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pružná pracovní doba

Zaujala Vás tato pozice- Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.
Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Engineering | Nákup | Nákupčí | Strategický | Purchaser