Propojení...

OBSLUHA SMALTOVACÍ LINKY 100,-Kč/h

Lokalita Olomoucký kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 16 500 - 18 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 9 dny
Kontaktní osoba Brussová Kateřina
Referenční číslo 12-19-232343

Popis pozice

HLEDÁME PRACOVNÍKY NA OBSLUHU SMALTOVACÍ LINKY

PŘÍSPĚVEK NA DOJÍŽDENÍ

Do výroby varné techniky 11 km od Olomouce hledáme lidi. Smlouva zatím do 31.12.2017.

Budete kompletovat elektrické spotřebiče.
To znamená šroubovat šroubky, připevňovat drátky apod. Prostě montáže.

Práce na 2 směny 6-14 a 14-22h.Pouze ve výkyvech noční.
Možné dlouhodobě i jako brigáda na měsíc či dva.

NÁSTUP IHNED.

Požadavky

Stačí manuální zručnost.
Ochota dojíždět (z Olomouce 3 zastávky vlakem), pracoviště stojí hned vedle nádraží.

Benefity

Základní hodinová mzda 99,13 Kč/h
Příspěvek na dojíždění 30%
Prémie až 5,-Kč/h
Příplatek za odpolední směnu 3,20 Kč/h
Příspěvek na stravu 55%
Zákonné příplatky
Dovolená 25 dní /rok
Smlouva na dobu NEURČITOU!

Zaujala Vás tato pozice montážního dělníka? POŠLETE OBRATEM ŽIVOTOPIS K POSOUZENÍ!!

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Dělník | Operátor | Kvalita | Montáž | Směna | Výroba | Operator