Propojení...

OBCHODNÍK PRO NĚMECKÝ TRH|AŽ 50 000 KČ + SLUŽEBNÍ VOZIDLO

Lokalita Moravskoslezský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 50 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-13-244724

Popis pozice

Máte v sobě obchodního ducha a zkušenosti a hovoříte německým jazykem? Pak určitě nepřehlédněte možnost pracovat pro výrobní společnost, se silným podílem na trhu hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici "OBCHODNÍK PRO NĚMECKÝ TRH|AŽ 50 000 KČ + SLUŽEBNÍ VOZIDLO".

Pracovní náplň:

  • akvizice nových zákazníků
  • klientské poradenství
  • řešení pohledávek
  • sledování trhu
  • účast na veletrzích
  • zajišťování marketingových informací a podpora prodeje
  • zahraniční služební cesty

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • obchodní zkušenosti
  • aktivní znalost NJ slovem i písmem podmínkou - komunikace se zákazníky
  • znalost MS Office
  • komunikační dovednosti a iniciativní přístup
  • reprezentativní vystupování a smysl pro týmovou práci
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • ochota cestovat

Benefity

  • služební vozidlo k dispozici
  • kvartální odměny a 13. a 14. plat
  • 22 dní dovolené
  • zkrácená pracovní doba (7,5 hod. denně)
  • moderní pracovní prostředí
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek k narození dítěte
  • společné firemní akce
  • moderní pracovní prostředí, odpočinkové koutky

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Engineering | Obchod a marketing | Obchod | Account manager | Obchodní referent | Obchodní zástupce | Podpora týmu prodeje | Produkt | Průzkum / výzkum trhu | Přímý prodej | Reklama / vydavatelství | Technický produkt | Servis / služby | Sales representative