Propojení...

OBCHODNÍK - AUTOMOTIVE

Lokalita Frýdek-Místek
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 - 60 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-13-232569

Popis pozice

Baví tě obchod a hledáš novou pracovní příležitost? Hledáme člověka-obchodníka, který má drive, je tak trochu diplomat a umí to prodat!

Tohle bude Tvou denní náplní práce:

  • Vedení obchodní strategie, vyjednávání za účelem zvýšení ziskovosti a lepší pozice na trhu
  • Komunikace se zákazníky - získávání a rozvoj vztahů
  • Poskytování poradenství zákazníkům po technické a obchodní stránce
  • Příprava a tvorba cenových nabídek - vč. technického, logistického hlediska
  • Zastupování zákazníka při komunikaci uvnitř společnosti
  • Sledování trhu za účelem posílení konkurenceschopnosti
  • Řešení reklamací

Požadavky

  • VŠ vzdělání - ideálně ekonomického směru, příp. SŠ vzdělání s praxí
  • Obchodní zkušenosti v automotive
  • Znalost a orientace v automobilovém průmyslu
  • Dobrá znalost MS Office
  • Plynulá angličtina (komunikace se zákazníky), další jazyk výhodou
  • Reprezentativní vystupování

Benefity

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. a 14. plat po roce zapracování
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Obchod a marketing | Engineering | Obchod | Obchodní manažer | Obchodní referent | Obchodní zástupce | Account manager | Analýzy obchodu | Automotive | Engineering | Servis / služby | Technický produkt | Account Manager