Propojení...

OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE l MEDICÍNSKÝ TRH l AUTO

Lokalita Červený Kostelec
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 60 000 Kč
Zveřejněno před 5 dny
Kontaktní osoba Černěnková Eva
Referenční číslo 5-13-316367

Popis pozice

Máte vzdělání v oblasti farmacie či medicíny a rád/a byste se realizoval/a v obchodní sféře?

Nebo máte praxi na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE v oblasti farmacie?

Potom je tu šance pro Vás!

Co Vás na pozici čeká?

  • návštěvy nemocnic, lékáren, estetických klinik a dalších klientů
  • rozvoj obchodních vztahů
  • propagace produktů
  • sledování situace a monitorování trhu
  • administrativa

Požadavky

  • vzdělání popř. zkušenosti v oblasti medicíny nebo farmacie
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • organizační a vyjednávací schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič s ochotou cestovat

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • 1x týdně home office (na dodělání patřičné administrativy)
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • notebook, mobilní telefon

Obchod a marketing | Obchod | Farmacie | Obchodní manažer | Obchodní zástupce | Produkt | Sales representative