Propojení...

Obchodní zástupce pro státní sektor

Lokalita Jihomoravský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 60 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Janderová Kateřina
Referenční číslo 16-13-240563

Popis pozice

Jste zkušený obchodník a zakázky ve veřejném sektoru jsou Vaším denním chlebem? Jestliže ano, tak toto by pro Vás mohla být zajímavá nabídka.

Stabilní mezinárodní společnosti hledá obchodního zástupce, který bude prezentovat jejich produkty v České a potažmo i Slovenské republice. Společnosti je ve své domovině č.1 a věří, že i český trh je tomu nakloněný.

Hledají člověka, který bude:

  • kontakt a jednání s novými zákazníky a rozšiřování povědomí o společnosti a produktu
  • v denním kontaktu se zástupci škol, nemocnic, státních institucí atd.
  • připravovat zakázky a smlouvy zákazníků
  • udržovat s klienty dlouhodobé vztahy a řešit s nimi jejich současné i budoucí projekty

Požadavky

  • zkušenosti z obchodní role a v jednání se zákazníky z oblasti školství, zdravotnictví, kultury a sportu (školy, muzea, nemocnice, sportoviště atd.)
  • komunikativní člověk s dobrými řidičskými schopnostmi (3 dny v týdnu v terénu), ŘP sk. B
  • nedělá vám problém navázat hovor s technikem, manažerem i zástupci měst a státních organizací
  • akční a samostatná osobnost, která se ráda zapojí do nového projektu

Benefity

  • stravenky
  • služební automobil i k osobním účelům
  • stabilní prostředí mezinárodní společnosti
  • možnost home-office
  • jazykové kurzy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

| Sales representative