Propojení...

Sales Engineer

Lokalita Jihomoravský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 42 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Janderová Kateřina
Referenční číslo 16-13-236189

Popis pozice

Máš po škole a hledáš možnost uplatnění? Baví tě technika a obchod a chceš spojit tato dvě odvětví do jednoho? Pak Hledáme právě tebe!

Pro našeho klienta, stabilní zahraniční společnost působící v oblasti elektrotechniky, která se svými produkty expanduje do ČR, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Obchodní zástupce

Náplní Tvojí práce bude:

  • Vyhledávání nových zákazníků
  • Péče o stávající klienty a udržování vztahů
  • Rozvíjení prodeje v oblasti svěřené produktové řady
  • Propagace a prodej výrobků v řadě nejrůznějších odvětví
  • Přebírání know-how o produktech, intenzivní školení v Praze a denní spolupráce s kolegy v Belgii

Požadavky

  • SŠ/VŠ technického nebo ekonomického zaměření, případně zkušenosti s prodejem technického produktu
  • Zájem o obchod a techniku
  • Ochota cestovat
  • Komunikativní osobnost
  • Velmi dobrá znalost AJ (každodenní komunikace se zákazníky a managementem)
  • ŘP sk.B

Benefity

  • Nadstandartní finanční ohodnocení
  • Prodej technicky vyspělých produktů
  • Možnost profesního růstu
  • Práci ve vysoce motivovaném prostředí mezi mladými lidmi
  • Firemní automobil i k soukromým účelům
  • Atraktivní školící systém

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/obchod-marketing/

Engineering | Obchod a marketing | Obchod | Inženýr | Absolvent | KAM | Obchodní zástupce | Business development manager | Mikroskopy | Optika | Sensory | Sales representative