Propojení...

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | ELEKTRO | 100% HOME-OFFICE!

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 60 000 - 80 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Šplíchal Jan
Referenční číslo 2-40-244701

Popis pozice

Chcete mít možnost využít svůj volný čas na maximum? Neztrácejte čas dojížděním do práce a pojďte pracovat z domova!

Pro našeho klienta, světovou jedničku v oblasti vývoje a výroby elektrotechniky hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Sales Engineer - Elektro

Co bude Váš úkol?

  • Starost o Region CZ&SK
  • Business development v segmentu komerčního a průmyslového stavebnictví
  • Rozvíjení vztahů s projektanty, přípraváři, elektroinstalačními a elektromontážními firmami
  • Jednání s koncovými uživateli a investory
  • Plánování a realizace obchodní a marketingové strategie
  • Obchodní jednání a nabídka produktů společnosti
  • Tvorba cenových nabídek a dojednávání smluvních podmínek

Požadavky

  • Bakalář nebo VŠ elektrotechnického směru
  • Zkušenost na obdobné pozici v obchodu nebo produktovém managementu
  • Znalost trhu v oblasti elektro
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • ŘP skupiny B
  • Ochota cestovat po celé ČR a SR

Benefity

  • Práce formou home-office
  • Služební automobil, notebook, mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na životní a důchodové pojištění
  • Plně hrazené stravenky
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce na mezinárodních projektech
  • Mezinárodní pracovní prostředí
  • Jazykové kurzy
  • Sick days

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=stavebnictvi-a-reality

Stavebnictví | Engineering | Pozemní | Obchod | Elektrotechnika | Reprezentant / zástupce | Elektro | Energetika | Sales representative