Propojení...

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - auto i k soukromým účelům

Lokalita Kraj Vysočina
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 50 000 - 60 000 Kč
Zveřejněno před 6 dny
Kontaktní osoba Koláček Štěpán
Referenční číslo 6-40-323111

Popis pozice

Hledáme obchodníky tělem i duší.
Obchodníky, kteří chtějí být pány vlastního času a svoje aktivity si dokáží efektivně plánovat.

Vaším prodejním artiklem budou zakázky ve stavebnicvtví, nicméně technické vzdělání není třeba. VŠE VÁS NAUČÍME.

Nemusíte být denně na kanceláři. Práci lze vykonávat z domu a cesty si plánujete sami.

Do vody Vás rozhodně nehodíme!
V začátcích dostanete intenzivní zaškolení jak do produktu, tak do obchodních taktik a po celou dobu Vaší práce budete mít podporu od Vašeho vedoucího a trenéra.

NABÍZÍME SOLIDNÍ FIXNÍ MZDU A NEOMEZENÉ PROVIZE.

Požadavky

  • samostatnost
  • obchodního ducha
  • komunikativnost
  • zaměření na výsledky
  • stavební vzdělání výhodou, nikoli však podmínkou

Benefity

Automobil i k soukromým účelům
Neomezené provize
Solidní fixní mzda
Kurzy a školení
Flexibilní pracovní doba
Notebook
Mobilní telefon
Home Office
Stravenky

Obchod a marketing | Obchod | Obchodní zástupce | Technický produkt | Přímý prodej | Sales representative