Obchodní zástupce

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-23-389229
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete uplatnit svoje zkušenosti s prodejem logistických služeb? Nevadí Vám cestování po Čechách? Máte zkušenosti s akvizicí nových zákazníků a domluvíte se anglicky? Pak hledáme právě Vás!

Co Vás čeká?

  • Rozvoj nových obchodních příležitostí v souladu s nastavenou strategií
  • Vedení obchodních jednání
  • Odpovědnost za prodejní výsledky
  • Administrativa a reporting spojené s prodejem
  • Cestování a práce v terénu
Požadavky
  • Zkušenosti s prodejem logistických služeb
  • Znalost AJ umožňující bezproblémovou komunikaci (každodenní využití)
  • Orientace na zákazníka, reprezentativní vystupování
  • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • Ochota cestovat v rámci Čech
Benefity
  • Finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené (po 1 roce)
  • 3 sick days
  • Flexi Pass 8 000 Kč za kalendářní rok
  • Příspěvek na stravu, občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní připojištění (po 1 roce)
  • Lekce angličtiny
  • Multisport karta
  • Plně hrazené parkování