OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
16-23-384735
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme posilu do týmu! Nebojíte se komunikovat a máte duši obchodníka? Dokážete se orientovat v číslech a „neotráví“ Vás i drobná administrativa? Máte zkušenosti v oblasti odpadového hospodářství a legislativy s tím spojené?

Pak se nám ozvěte, protože hledáme právě vás! Pro Brno obsazujeme pozici obchodního zástupce.

Co bude vaší náplní práce?

  • zpracování nabídky a návrhy smluv
  • udržování kontaktů se stávajícími zákazníky a pečování o ně
  • příprava nabídek do výběrových řízení, ekonomické kalkulace
  • zpracování podkladů pro fakturaci zakázek
  • současně i aktivní oslovování nových zákazníků
Požadavky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • orientace v oblasti nakládání s odpady/ znalost příslušné legislativy (z praxe) nutností
  • zkušenost na obchodní pozici
  • reprezentativní vystupování, schopnost porozumět potřebám klientů
  • samostatnost, loajalitu a pozitivní přístup k práci
  • MS Office na uživatelské úrovni
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
Benefity
  • automobil i k soukromým účelům
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • školení a vzdělávání