OBCHODNÍ REFERENT | Technický produkt

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
16-10-385687
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro německého výrobce vysekávacích nástrojů hledáme technicky zaměřeného člověka, který se nebojí komunikovat se zákazníky.

Ovládáš Anglický nebo Německý jazyk na komunikativní úrovni? Přidej se k nám a využij možnosti pečlivého zaučení. Budeme se Ti opravdu věnovat a uděláme z tebe profíka v oboru! Tobě stačí chuť chtít a technicko-selský rozum. :-)

Co bude náplní Tvé práce?

  • Komunikace převážně s maďarskými zákazníky ohledně produktu společnosti
  • Příjem objednávek a zadávání objednávek do systému
  • Vyjasňování technických podkladů
  • Komunikace s výrobním úsekem
Požadavky

Co od Tebe pro tuto roli potřebujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru výhodou, ale ne nutností
  • Vhodné i pro absolventy
  • Schopnost učit se, český nebo slovenský jazyk
  • AJ nebo NJ nutností (B2)
  • Maďarský jazyk velkou výhodou
Benefity

Co Ti můžeme ještě nabídnout?

  • Prostředí stabilní společnosti s přátelským mladým kolektivem
  • Férový a otevřený přístup
  • Propracovaný systém finančních benefitů po zaučení
  • Možnost Home office
  • 5. týden dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Plně hrazené jazykové kurzy
  • Firemní akce