OBCHODNÍ REFERENT S AJ !

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
9-1-393734-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti z obchodního oddělení? Chcete pozici, kde dostanete možnost se profesně vzdělávat a růst? Doomluvíte se anglicky ? Připojte se k našemu týmu.

Na pozici obchodního referenta budete mít na starosti:

  • komunikaci se zákazníky
  • tvorbu a zpracovávání nabídek
  • příjem objednávek a kontrolu termínů
Požadavky
  • SŠ vzdělání obchodního nebo technického charakteru
  • znalost obchodních procesů - fakturací, nabídek a objednávek
  • zkušenosti na obdobné pozici v administrativě nebo obchodu
  • Práce v MS Office Excel
  • znalost anglického jazyka
Benefity

Společnosti nabízí:

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost si napracovat hodiny