OBCHODNÍ REFERENT | PŘÍBRAM

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
19-23-405557-2
Popis pozice

Společnost podnikající v oblasti prodeje elektroinstalačního materiálu hledá vhodné kandidáty na pozici Obchodní referent.

Máte vzdělání v elektrotechnickém oboru či již máte pracovní zkušenost na obdobné pozici? Vyznáte se v problematice silnoproudu?

Pak možná hledáme právě Vás!

Co bude náplní práce?

  • Komunikace a péče o zákazníky na pobočce
  • Zpracování nabídek a zakázek
  • Spolupráce s obchodním oddělení a oddělením nákupu a logistiky
  • Komunikace s dodavateli
  • Práce v systému SAP a CRM
Požadavky
  • SŠ vzdělání technického směru - ideálně v oblasti elektrotechniky
  • Praxe na obdobné pozici
  • Znalost elektroinstalačního materiálu - silnoproudu
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Znalost programu SAP a CRM výhodou!
Benefity
  • Měsíční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Benefitní program v hodnotě 6000 Kč ročně
  • 13. plat při splnění cílů firmy
  • Další rozvoj formou školení a vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní pojištění 500 Kč/měsíc