Propojení...

OBCHODNÍ MANAŽER #ICT

Lokalita Zlín
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 60 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Kunčar Jakub
Referenční číslo 10-10-247427

Popis pozice

Hledáme schopného kandidáta, který má rád výzvy a nebojí se spojit business s IT.

OBCHODNÍ MANŽER V OBLASTI IT.

Vaší náplní práce bude:

  • Dohled nad průběhem projektů
  • Vést obchodní jednání
  • Budování dlouhodobých vztahů se stávajícími klienty
  • Mapování trhu
  • Identifikace potřeb klienta
  • Příprava nabídek a smluv

Požadavky

  • Orientace v IT
  • Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • Schopnost komunikace v anglickém jazyce
  • Reprezentativní vystupování
  • Řidičský průkaz skupiny B

Benefity

  • 13. mzda
  • Obědy přímo ve firmě, případně stravenky
  • Dovolená nad rámec zákonné normy (motivační program podle odpracovaných let ve firmě)
  • Placené profesní kurzy, certifikace na zvýšení znalostí v oboru
  • Opravdu pružná pracovní doba
  • Čerstvé ovoce a zelenina každý den
  • Jazykové kurzy
  • Podpora sportu a volnočasových aktivit
  • Zázemí pro cestu do práce na kole
  • Společenské a sportovní firemní akce

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/it-telekomunikace/

IT a telekomunikace | Konzultace | Obchod | Account manager | Konzultant | Koordinátor | Manažer | Obchodní manažer | Obchodní zástupce | .NET | C# | Microsoft | Windows | IT | Account Manager