OBCHODNÍ MANAŽER

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
6-30-340862
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Čím se zabýváme?

Servisem a prodejem strojních výrobních zařízení.

Jaký jsme?

Jsme začínající společnost. Na trhu působíme tři roky, ale nějaké zajímavé úspěchy už za sebou máme.

Koho hledáme?

Obchodníka tělem i duší. Člověka nejen schopného vést obchodní jednání, ale schopného i analyzovat trh a stanovit obchodní strategii, kterou budeme moci následovat.

Co budou Vaše první úkoly?

Kompletně pro nás vytvořit strategii obchodu a růstu firmy. Strategii akvizice nových klientů a starost o stávající klienty. Realizaci takto nastavené strategie.

Pokud máte rádi výzvy a chcete být, jak se říká, u toho, pak se rozhodně ozvěte.

Požadavky

SŠ nebo VŠ obchodního nebo strojírenského zaměření.
AJ pro plynulou komunikaci i po telefonu.
Prokazatelné zkušenosti v obchodu s technickým produktem.
Člověk s obchodním duchem a tahem na branku.

Benefity

Flexibilitu – možnost home office.
Přátelské prostředí nově začínající společnosti (3 lidé + parta servisních techniků).
Možnost zásadně ovlivnit směřování začínající firmy.
Automobil i k soukromým účelům k jednání.