Propojení...

Obchodní asistentka

Lokalita Brno
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 30 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 dny
Kontaktní osoba Boháčová Petra
Referenční číslo 16-12-246502

Popis pozice

Hledáš si po škole první zaměstnání a chtělo by se ti nahlédnout pod pokličku práce obchodního týmu celosvětově známé společnosti? Pro brněnskou obchodní složku a její tým hledáme asistentku. Vaší náplní práce bude:

  • komunikace s německou centrálou a zákazníky
  • zpracovní faktur
  • starost o poštu
  • komunikace s dodavateli a úřady
  • starost o chod kanceláře
  • a spousta dalších nahodilých úkolů, které budou v týmu potřeba

Požadavky

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • alespoň středně pokročilá znalost angličtiny pro častou mailovou i telefonickou komunikaci se zahraniční centrálou a zákazníky
  • znalost práce na PC, zejména kancelářského balíčku Office
  • předchozí praxe na asistentské pozici je fajn ale uvítáme i šikovného absolventa
  • znalost německého jazyka a řidičský průkaz skupiny B je výhodou

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | Administrativa | Asistent / asistentka | Junior | Assistant