OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
16-23-388115
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš SŠ nebo VŠ strojírenského zaměření? Domluvíš se anglicky nebo německy? Pošli nám svůj životopis! Hledáme OBCHODNĚ TECHNICKÉHO ZÁSTUPCE.

Nabízíme hydraulická a pneumatická zařízení. Ze začátku tě bude čekat důkladné a pečlivé zaškolení. Od tebe potřebujeme jen chuť chtít, zkušenosti ze strojírenství a z obchodu.

Co Tě u nás bude čekat?

  • výjezdy za klienty
  • klientský servis, správa přiděleného portfolia klientů
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • v prvním roce pečlivé a důkladné zaškolení
Požadavky

SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru strojírenství

zkušenosti s prodejem technického produktu

AJ nebo NJ na komunikativní úrovni

příjemné vystupování

řidičský průkaz, aktivní řidič

Benefity

automobil, telefon a notebook k soukromým účelům

5 týdnů dovolené + 3 sick days

flexibilní pracovní doba

příspěvek na stravování