OBCHODNĚ-TECHNICKÝ REFERENT, i pro absolventy

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
7-10-357439
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte vzdělání v oboru strojírenství? Dorozumíte se anglicky nebo německy? Zajímá Vás oblast hydrauliky? Hledáme kandidáta na pozici OBCHODNĚ-TECHNICKÝ REFERENT.

Jako OBCHODNĚ-TECHNICKÝ REFERENT budete mít na starosti:

  • zpracování technických podkladů
  • komunikace se zákazníky
  • po zapracování možnost projektování fluidních systémů
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru strojírenství (možno i absolventi)
  • schopnost komunikovat v AJ nebo NJ (komunikace s mateřskou společností, školení v zahraničí)
  • znalost MS Office, CAD
  • zkušenost v oblasti hydrauliky výhodou
Benefity

5 týdnů dovolené

flexibilní pracovní doba

dotované stravenky

jazykové vzdělávání

mobil a notebook i k soukromému užití

roční bonusy

možnost relokačního balíčku