Propojení...

Nováček v HR | Talent sourcer | 20 - 25k fix + var. mzda

Lokalita Liberec
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 20 000 - 25 000 Kč
Zveřejněno před 5 měsíci
Kontaktní osoba Rigóová Nikola
Referenční číslo 18-12-308795

Popis pozice

Láká tě sféra HR a vidíš se v budoucnu v náboru zaměstnanců? Baví tě práce se sociálními sítěmi? Nebojíš se zvednout telefon a oslovit kandidáta o zaměstnání?

Potom jsi to zrovna ty, koho hledáme!

Co budeš dělat?

  • hledat vhodné kandidáty na pozici (interní, databáze, Linkedin, pracovní portály,...)
  • jejich oslovení a následná komunikace
  • komunikovat se svým týmem o aktuálně volných pozicích na liberecku
  • účastnit se školení a webinářů, aby ses mohl/a neustále zdokonalovat. :-)

#HR_Nováček #recruitment #nábor #sociální_sítě #FB #Linkedin

Požadavky

Co od tebe čekáme?
  • nadšení pro oblast HR a náboru
  • komunikativní angličtina - občas je potřeba kandidáta vyzkoušet z angličtiny nebo se přelouskat popisem pozice v angličtině
  • samostatnost - graftonní know how ti však ukážeme
  • velmi dobré komunikační schopnosti

Benefity

Co ti můžeme nabídnout?
  • až 12 dní volna navíc (z toho 2 sick days)
  • Cafeterie v hodnotě až 14 400 Kč/rok
  • stravenky v hodnotě 80 Kč/den
  • Multisport karta
  • jazykové vzdělávání na pracovišti hrazené firmou
  • telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
  • penzijní připojištění 6 000 Kč/rok (po 2 letech u firmy)

HR a administrativa a právo | HR | Asistent / administrátor | Recruiter | Specialista | Recruiter