Propojení...

NOČNÍ SKLADNÍK, Praha 6, 150 Kč/hod

Lokalita Praha hl.m.
Obor
Druh pozice Brigáda
Mzda 150 Kč/hod.
Zveřejněno před 4 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-21-244700

Popis pozice

Je pro Vás zajímavější pracovat v noci a ve dne žít?
Nebo prostě jenom hledáte další zajímavý přivýdělek?

Pro našeho klienta, významnou logistickou společnost, hledáme vhodné uchazeče na pozici NOČNÍ SKLADNÍK, mzda 150 Kč/hod.!

Náplň práce:

  • zajištění vykládek, nakládek a manipulace zboží
  • třídění a kompletování zásilek pro koncové uživatele
  • manuální práce ve skladu

Pracovní doba: pondělí-pátek, 0:00-4:00

Spolupráce na 20 hod/týden, možnost dlouhodobé spolupráce!.

Jaká je do lokality dostupnost?
  • vlakem z Hostivic, Masarykova nádraží nebo i Kladna
  • autobusem pohodlně z Dejvic, Veleslavína, Řep, Zličína a okolí

Požadavky

  • spolehlivost
  • vysoké pracovní nasazení
  • časová flexibilita

Benefity

  • možnost dlouhodobé spolupráce

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Výroba a provoz | Sklady a stěhování | Skladník | Sklad | Warehouse keeper