Propojení...

NOCNA PRACA NA LOTNISKU - nawet 135 koron czeskich/godzinę!

Lokalita Praha hl.m.
Obor
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 110 - 135 Kč/hod.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-19-243685

Popis pozice

Szukasz pracy dorywczej i interesuje Cię długoterminowa współpraca? Wyślij swoje CV!

Poszukujemy pracowników do międzynarodowej firmy z branży logistycznej, która znajduje się w części Praha 6.

Obowiązki:

  • Obsługa paczek i listów
  • Skanowanie list przewozowych
  • Ładowanie i wyładowywanie przesyłek

Lokalizacja: Praha 6 - Ruzyně
Czas pracy: Pon-Pią: 17:00-23:00 (Wymagane jest być min. 3 dni w tygodniu według umowy)
Rozpoczęcie: TERAZ
Stawka: aż 135 koron czeskich/godzinę

Požadavky

  • Doświadczenie w pracy manualnej
  • Sprawność fizyczna - przenoszenie także większych przesyłek
  • Zainteresowanie długookresową współpracą

Benefity

25 koron/godzinę bonusu za wykonaną pracę
Możliwość długoterminowej współpracy

Další informace

Zainteresowała Cię ta praca - wypełnij proszę formularz kontaktowy lub wyślij swoje CV w języku angielskim i czeskim (polskim?) na adres emailowy z zaznaczeniem numeru referencyjnego stanowiska.
Jeśli jesteś już po wstępnej rozmowie kwalifikacyjnej - prosimy o kontakt bezspośrednio swojego konsultanta.

Więcej podobnych ofert pracy znajdziesz na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=brigady-docasna-prideleni

Stawki płacowe: 110 - 135 koron czeskich/godzine

Prosimy pamiętać o dodaniu numeru referencyjnego 13-19-241869

Výroba a provoz | Sklady a stěhování | Skladník | Sklad | Storeman / Operator