Propojení...

|VÝVOJÁŘ, DEVELOPER | .NET | C# | WEB | 70 - 80 tis Kč

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 70 000 - 80 000 Kč
Zveřejněno před 1 minutou
Kontaktní osoba Rigóová Nikola
Referenční číslo 18-10-312281

Popis pozice

Spouštíme zcela NOVÝ PROJEKT nové webové aplikace.

Pro naše interní oddělení hledáme posilu do týmu "ajťáků". Pojďte s námi pracovat na vývoji interních aplikací pro Grafton a jeho pobočky po celé Evropě přímo z centra všeho dění.

Co bude Vaší náplní práce?

  • vyvíjet a zdokonalovat naše interní systémy v jazyce C#
  • řešení požadavků via Service Desk
  • systémové testování a optimalizace běhu aplikací

Nabízíme i možnost home office, pokud Vám tento styl práce vyhovuje.

#C# #.NET #novy_projekt #super_tým #vývoj_web

Požadavky

  • alespoň dvouletá zkušenost s programováním v C# (vývoj ve WinForms, WPF a EntityFramework, SPA, JavaScript)
  • znalost webového vývoje
  • angličtina na úrovni schopnosti porozumět technické dokumentaci + komunikace se zahraničními pobočkami
  • zkušenost i s front-endovým vývojem vítána

Výhodou bude:
  • MS SQL
  • .NET Core
  • Angular

Benefity

  • Stravenky ve výši 80 Kč/den
  • Cafeterie ve výši až 14 400 Kč/rok
  • Multisport karta
  • Možnost profesních školení
  • Možnost sportovního vyžití v pracovní době
  • Pohodový tým
  • Kanceláře v Palladiu s velmi dobrou dostupností

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | C# | SQL | .NET | Javascript | Programmer