Propojení...

NÁKUPČÍ | STROJÍRENSTVÍ | až 35 000,-

Lokalita Slaný
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 dny
Kontaktní osoba Koudelová Eliška
Referenční číslo 2-30-244286

Popis pozice

Německá výrobní společnost hledá dalšího kolegu/kolegyni do týmu na pozici NÁKUPČÍ.

Máš zkušenosti z výrobní společnosti, umíš alespoň trochu německy a máš vzdělání v technickém oboru?

PŘIHLAŠ SE DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ!

Hlavní zodpovědností bude:

  • vyhledávání a výběr vhodných dodavatelů
  • aktivní komunikace se stávajícími dodavateli a následné hodnocení
  • nákup a zajišťování materiálu
  • zpracování objednávek a fakturace v SAPu

Požadavky

  • vzdělání technického směru
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • znalost německého NEBO anglického jazyka
  • znalost SAP výhodou, nikoliv podmínkou

Benefity

  • zdravotní volno 5 dní
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • vánoční odměny a odměny na dovolenou (celkem tvoří cca 50% průměrné mzdy)

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Strojírenství | Nákupčí | SAP | Purchaser