Propojení...

NÁKUPČÍ (strojírenská společnost)

Lokalita Moravskoslezský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 27 000 - 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-13-237811

Popis pozice

Nadnárodní výrobní společnost hledá do svého týmu specialistu z oblasti výrobního nákupu. Jde o strojírenskou, stabilní společnost s dobrou pověstí, která se stále rozšiřuje.
Hledáme kandidáty na pozici NÁKUPČÍ.

  • nákup materiálu pro výrobní společnost - z ČR i ze zahraničí
  • komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli
  • řešení reklamací u dodavatelů
  • hodnocení dodavatelů, řešení nedostatků , nápravná opatření
  • evidence závazkových vztahů
  • zajišťování technických specifikací a bezpečnostních listů
  • vyhledávání nových dodavatelů
  • koordinace změn s plánováním výroby
  • monitoring trhu
  • kontrola správnosti dat v interním systému
  • spolupráce s ostatními odděleními (logistika, plánování výroby..)

Požadavky

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • zkušenosti z oblasti nákupu ve výrobní společnosti alespoň 1 rok
  • technické a ekonomické myšlení
  • samostatnost, flexibilita
  • vyjednávací dovednosti

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • platový růst zajištěn
  • možnost pomoci s ubytováním v prvních měsících zaměstnání
  • jazykové kurzy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/obchod-marketing/

Engineering | Obchod a marketing | Strojírenství | Obchod | Nákup | Procurement | Nákupčí | Specialista | Nákup | Nabídka | Strojní | Technický | Purchaser