Propojení...

NÁKUPČÍ/PLÁNOVAČ - výrobní společnost| až 45 000 Kč

Lokalita Nový Jičín
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 45 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-13-241959

Popis pozice

Nadnárodní výrobní společnost se sídlem na Novojičínsku hledá do svého týmu zkušeného kandidáta v oblasti nákupu/plánování. Pokud chcete působit ve společnosti, která je jedničkou na trhu v oblasti svého podnikání, neváhejte a kontaktuje nás.

Vaši náplní práce bude:

  • plánování zásob
  • revize nákupních objednávek
  • správa dodavatelských dat, cen a dalších relevantních záznamů
  • koordinace dostupnosti materiálu

Požadavky

  • VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni - min. B2
  • výborné komunikační dovednosti
  • zkušenost s ERP systémy výhodou

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • výkonnostní prémie - vypláceny měsíčně
  • docházkový bonus - vyplácen měsíčně
  • další prémie vypláceny v souvislosti s počtem odpracovaných let
  • příspěvky na stravování (oběd za 20 Kč)
  • flexibilní pracovní doba
  • sportovní aktivity hrazené firmou (tenis, badminton, lyžování ...)

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Engineering | Nákup | Plánovač | Senior | Purchaser