Propojení...

NÁKUPČÍ s AJ

Lokalita Kraj Vysočina
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Siwek Tomáš
Referenční číslo 6-30-309288

Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti nákupu? Hovoříte plynule anglicky? Chcete komunikovat se stávajícími dodavateli a podílet se na vyjednávání podmínek? Zvládnete přípravu a vyhodnocení výběrových řízení?

Pak nám pošlete svůj životopis.

Vaším úkolem bude:

  • objednávky, plánování a řízení včasných dodávek
  • komunikace se stávajícími dodavateli
  • vyjednávání obchodních podmínek

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ nebo NJ, plynule slovem i písmem
  • předchozí praxe na pozici nákupčí
  • velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
  • samostatnost, aktivní přístup
  • MS Office (Excel!)
  • časová flexibilita a ochota pravidelně cestovat
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Benefity

  • mzda dohodou dle předchozích zkušeností v oblasti nákupu
  • pravidelné měsíční bonusy a prémie
  • náborový příspěvek
  • profesní vzdělání, možnosti jazykových kurzů
  • příspěvek na stravování

Engineering | Nákup | Nákupčí | Dřevo | Nákup | Purchaser