Propojení...

NÁKUPČÍ S AJ

Lokalita Kraj Vysočina
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 6 dny
Kontaktní osoba Günther Robert
Referenční číslo 6-13-236072

Popis pozice

Je pozice schopného nákupčího Vaše parketa? Umíte vyhledat toho správného dodavatele na míru, ať už se jedná o objednání služeb nebo třeba jen kancelářských potřeb? Dokážete vyjednat výhodnější podmínky pro společnost? Máte tedy šanci uplatnit Váše umění!

Vaší náplní bude:

  • vyhledávání a oslovovení potencionálních dodavatelů
  • monitorování potřeb služeb či drobného zboží ve společnosti
  • vyjednávání o cenách, uzavírání smluv a dotáhnování objednávek do konce
  • vytváření si portfolia dodavatelů a umět navazování dlouhodobější spolupráce

Požadavky

  • min. SŚ vzdělání
  • praxe na pozici nákupčího služeb či zboží
  • velmi dobré vyjednávací schopnosti
  • komunikativní znalost AJ
  • ŘP sk. B a ochotu cestovat
  • znalost MS Office

Benefity

  • 13., 14. plat
  • prémie, odměny, příspěvky
  • dovolená navíc
  • odborné vzdělávání
  • jazykové vzdělávání hrazené firmou
  • závodní stravování
  • penzijní připojištění

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Obchod a marketing | Výroba a provoz | Obchod | Manažer | Nákupčí | Obchodní manažer | Import | Purchaser