Propojení...

Nákupčí | nepřímý materiál

Lokalita Liberecký kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 dny
Kontaktní osoba Králová Veronika
Referenční číslo 11-13-237224

Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti nákupu v prostředí výrobní společnosti? Chcete se v tomto směru dále realizovat? Komunikace v angličtině je pro Vás piece of cake?

Pak máme unikátní příležitost pro Vás!

Pro silnou automotive společnost hledáme

NÁKUPČÍ | NEPŘÍMÝ MATERIÁL

Na této pozici budete:

  • zpracovávat podklady pro cenová vyjednávání
  • vést poptávkové řízení a výběr dodavatelů
  • účastnit se jednání s dodavateli
  • připravovat kontrakty s dodavateli
  • evidovat dodavatele a příslušnou administrativu pro účetní evidenci
  • zajišťovat stabilní dodávky režijního materiálu a služeb v požadované ceně, kvalitě,
počtu a dodacích termínech
  • kontrolovat dodržování smluvních podmínek při dodávkách režijního materiálu

Požadavky

  • alespoň SŠ vzdělání ekonomického či technického směru
  • praxi alespoň 2 roky v oblasti nákupu
  • komunikativní angličtina (němčina výhodou)
  • znalost systému SAP
  • znalost zásad obchodního práva a cenových vyjednávání
  • flexibilita, pečlivost, orientace na výsledky, empatie, týmovost
  • komunikační, prezentační a organizační dovednosti

Benefity

  • finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy
  • závodní stravování
  • zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
  • kulturní akce
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Obchod a marketing | Logistika | Nákup | Specialista | Purchaser