Propojení...

NÁKUPČÍ

Lokalita Plzeňský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Ulč Daniel
Referenční číslo 9-30-237232

Popis pozice

  • **HLEÁME SPECIALISTU NÁKUPU DO PRESTIŽNÍ STROJÍRENSKÉ SPOLEČNOSTI***

Vaším hlavním úkolem bude:
  • nakupování přidělených položek materiálu od dodavatelů
  • kontrola průběhu dodávky, řešení problémů s dodáním
  • výběr dodavatele
  • komunikace s dodavatelem

Požadavky

Kandidát by měl splňovat následující kritéria:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • komunikativní znalost AJ popř. jiného světového jazyka
  • orientaci v oblasti nákupu (nabídky, objednávky, rámcové smlouvy, ...)
  • technický background výhodou
  • aktivní dynamický přístup
  • časovou flexibilitu
  • ochotu učit se novým věcem

Benefity

Navíc nabízíme:
  • velmi pestrá náplň práce
  • stabilní zázemí společnosti působící na mezinárodním trhu
  • možnost profesního i osobnostního růstu
  • 5 týdnů dovoléné
  • jazykové a firemní vzdělávání

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Výroba a provoz | Engineering | Výroba a průmysl | Vedoucí | Strojní | Purchaser