NÁBORÁŘ | výrobní technické pozice | 25000 - 40000 Kč

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
18-12-346321
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Naše pobočka v Českých Budějovicích hledá nového člena týmu, který by měl na starosti obsazování pozic ve výrobě u našich klientů.

Co si budeme povídat - je to trochu honička, být v hledání jednička, ale Grafton rozhodně patří na špičku ve svém oboru a ty můžeš patřit mezi nás.

Do našeho českobudějovického Grafton týmu hledáme člověka, který:

  • má zdravé sebevědomí a nebojí se prosadit
  • zároveň ho baví práce v týmu, protože tady táhneme všichni za jeden provaz
  • umí být obchodníkem, kreativcem a někdy také i psychologem
  • zvládá komunikovat, řešit, analyzovat, ale také vyřizovat spoustu administrativy, která k naší práci patří
  • umí hledat a nenechá se odradit při prvním nezdaru
  • má chuť, energii a nebojí se opravdu náročných úkolů
  • hledá práci, kde se rozhodně nebude nudit

Nabídneme ti práci, která tě bude bavit! A vlastně nám ani nevadí, že nemáš předchozí praxi. Hledáme osobnostní fit, vše tě naučíme.

  • budeš partnerem pro mnoho zajímavých firem v Jižních Čechách
  • tvým úkolem bude obsazovat technické pozice ve výrobě: dělník, CNC operátor, svářeč, směnový mistr
  • Grafton je opakovaně jedničkou na českém trhu, takže budeš vystupovat jménem zavedené značky
  • ke své práci budeš využívat různé sociální sítě a různé další zdroje
  • občas budeš jezdit za klienty a udržovat vztahy
Požadavky

Co od tebe naopak očekáváme?

  • obchodní nadšení a aktivní přístup k práci
  • přímá zkušenost v obchodním prostředí či znalost výrobního prostředí je velkou výhodou
  • zodpovědnost, pečlivost, smysl pro humor a umění komunikovat více věcí najednou
  • zákaznický přístup a schopnost zvládat různé situace tak, jak je obchodní život přináší
  • cizí jazyk výhodou
  • friendly vztah k práci s počítačem (Word, Excel, Outlook, sociální sítě, atd.)
  • kromě obchodu budeš umět zvládat poměrně vysokou administrativní zátěž
  • schopnost řídit auto (občasné služební cesty za klienty)

Zbytek už tě naučíme, takže praxe v náboru není vůbec podmínkou.

Důkladně tě zaškolíme - koneckonců jsme v tom odborníci!

Jednoznačně hledáme osobnost, která k nám zapadne na první dobrou!

Pokud Tě naše nabídka zaujala, pošli nám životopis a motivační dopis, ze kterého pochopíme, proč chceš pracovat právě v náboru a právě pro nás.

Benefity

Proč se Ti u nás také bude líbit?

  • dostaneš férové ohodnocení, tj. fixní mzda (20-25 000 Kč) + měsíční bonus 5000Kč + bonusy za úspěšná obsazení
  • tvoje průměrná mzda v prvním roce se bude pohybovat okolo 30-40 000 Kč, ale obchodním výsledkům se v Graftonu meze nekladou - zcela reálně si můžeš vydělat i mnohem více už během prvního roku
  • absolvuješ častá průběžná školení, zvýšíš si tak svoji kvalifikaci

Co od nás budeš mít do plusu:

  • 4 dny volna navíc po vyčerpání řádné dovolené
  • 2 dny zdravotní volno / Sick Days
  • pružná pracovní doba (7-16, 8-17 nebo 9-18 hod.)
  • hrazené jazykové vzdělávání
  • smartphone i pro soukromé účely
  • volnočasové poukázky v hodnotě 1 200 Kč

A proč prostě chceš pracovat v Graftonu?

  • máme kancelář v centru města
  • přátelský a družný kolektiv
  • kromě práce se umíme i pobavit, takže jezdíme na firemní teambuildingy