Propojení...

Náborář ve farmacii | Recruiter | rozjeď kariéru v HR!

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 40 000 Kč
Zveřejněno před 12 dny
Kontaktní osoba Rigóová Nikola
Referenční číslo 18-12-328933

Popis pozice

Grafton Recruitment je přední personální agenturou v České republice. Do týmu FARMACIE hledáme nového člena týmu na pozici RECRUITMENT CONSULTANT.

Hlavní náplň práce:

  • Práce na svěřených projektech u stávajících klientů pobočky - spolupráce na bázi dlouhodobého partnerství.
  • Zodpovědnost a zajištění komplexního náboru zaměstnanců pro naše klienty (koordinační činnost mezi uchazeči o zaměstnání a zaměstnavateli).
  • Rozvíjení obchodních vztahů, volit a realizovat náborovou strategii na jednotlivé projekty.
  • Inzerci pracovních pozic (tvorba a správa inzerátů).
  • Návrh a vytváření promo kampaní.
  • Preselekci životopisů, následné vedení pohovorů s uchazeči a veškerá průběžná komunikace.
  • Příležitostná obchodní jednání s klienty a novými investory - možnost se zdokonalit v business developmentu.
  • Průběžný reporting a související administrativní činnost spojená s výkonem práce.

Práce u nás Vás bude bavit, pokud:
  • Chcete pracovat v týmu lidí, se kterými si budete rozumět - čeká tu na vás příjemná atmosféra
  • Nehledáte nudnou práci - u nás je práce více než dost.
  • Rádi byste využívali angličtinu - jak pro komunikaci s kandidáty, tak klienty.
  • Máte chuť mít celý proces náboru ve svých rukách - od navázání spolupráce s klientem, přes vyjednání podmínek spolupráce, delivery těch správných kandidátů, až po vytvoření obchodního partnerství.
  • Chcete pracovat pro jedničku na trhu ve svém oboru - navíc jsme se po nedávné akvizici stali součástí globální společnosti s pobočkami po celém světě.
  • Preferujete, pokud si práci můžete zorganizovat sami.

Požadavky

Co očekáváme od zájemců o tuto pozici:
  • nutná je velmi dobrá znalost anglického jazyka (úroveň B2)
  • orientace ve farmacii
  • zkušenost s náborem je velkou VÝHODOU (popřípadě s obchodem)
  • výborné komunikační schopnosti,
  • schopnost stanovit si priority a pracovat na několika projektech zároveň.

Benefity

Co nabízíme?
  • Cafeterie v hodnotě až 14 400 Kč/rok
  • stravenky v hodnotě 80 Kč/den
  • až 12 dní volna navíc (z toho 2 sick days)
  • Multisport karta
  • dárek k narozeninám
  • jazykové vzdělávání na pracovišti hrazené firmou (skupinové/individuální)
  • telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
  • penzijní připojištění 6 000 Kč/rok (po 2 letech u firmy)
  • luxusní kanceláře v Palladiu v centru Prahy

HR a administrativa a právo | Obchod a marketing | HR | Obchod | Recruiter | Recruiter