Propojení...

| NÁBORÁŘ ve výrobě| až 35tis Kč | Vysoké Mýto

Lokalita Vysoké Mýto
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 Kč
Zveřejněno před asi 1 měsícem
Kontaktní osoba Rigóová Nikola
Referenční číslo 18-12-312843

Popis pozice

Do naší kanceláře ve Vysokém Mýtě hledáme NÁBORÁŘE, který bude působit ve výrobě. Pokud Vás baví nábor zaměstnanců a dobře se orientujete ve výrobním prostředí, tak jste možná narazili na práci, která Vás bude bavit. :)

Co Vás bude čekat?

  • vyhledávání kandidátů na výrobní pozice
  • vedení pohovorů s kandidáty o zaměstnání
  • jejich asistence při nástupu do zaměstnání
  • koordinace zaměstnanců v průběhu výkonu práce - komunikace s ubytovnami, úřady, řešení absencí
  • administrativa spojená s nástupy zaměstnanců

Nástup možný ihned!
#personalista #náborář #výroba

Požadavky

Hledáme člověka, který:
  • má zkušenosti z náboru zaměstnanců, obchodu nebo vedení lidí ve výrobě jako například mistr
  • nebojí se práce v terénu a nehledá pouze práci za počítačem
  • je flexibilní - počítejte s telefonáty i po pracovní době
  • má dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • ŘP skup. B

#nábor #obchod #obchoďák #mistr

Benefity

  • 25 dnů volna ročně
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč/den
  • Multisport kartu výhodněji
  • Mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Společné týmové akce
  • Další vzdělávání a rozvoj
  • Přátelskou a uvolněnou atmosféru, skvělé kolegy :-)

HR a administrativa a právo | Výroba a provoz | HR | Výroba a průmysl | Recruiter | Mistr | Recruitment | Recruiter