Propojení...

TECHNICKÝ NÁBORÁŘ / RECRUITER pro Grafton

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 45 000 Kč
Zveřejněno před 10 dny
Kontaktní osoba Rigóová Nikola
Referenční číslo 18-12-292867

Popis pozice

Jsi člověk, kterého zajímá oblast HR a recruitmentu, zároveň máš technický background?
Pokud ano, tak to potom u nás najdeš práci, která tě bude zaručeně bavit. Od náš můžeš očekávat důkladné zaučení, plnou podporu a tým, který se na tebe už těší. :)

Co u nás práce konzultanta znamená:

  • pečovat o klienty, rozvíjet vztahy, konzultovat s nimi jejich potřeby v oblasti náboru,
  • volit náborovou strategii,
  • aktivně vyhledávat zajímavé kandidáty na trhu práce,
  • komunikovat na sociálních sítích,
  • komunikovat a vést pohovory s kandidáty, dávat jim zpětnou vazbu,
  • prezentovat kandidáty klientům,
  • reportovat vybrané ukazatele.

Máme novou relax zonu s příjemným gaučem, můžeme tam probrat, co by tě v Graftonu čekalo a jak fungujeme.

Požadavky

Máš větší šanci uspět, pokud budeš mít:
  • zájem o oblast náboru
  • technický background
  • chuť na sobě pracovat
  • komunikativní angličtinu

Rádi ti všechno ukážeme a zaučíme, neboj se to s námi zkusit. :-)

Benefity

Co nabízíme?
  • až 12 dní volna navíc (z toho 2 sick days)
  • Cafeterie v hodnotě až 14 400 Kč/rok
  • stravenky v hodnotě 80 Kč/den
  • Multisport karta
  • jazykové vzdělávání na pracovišti hrazené firmou
  • telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
  • penzijní připojištění 6 000 Kč/rok (po 2 letech u firmy)
  • luxusní kancelářev Palladiu v centru Prahy

HR a administrativa a právo | IT a telekomunikace | HR | Konzultace | Recruiter | Specialista | Recruiter