Propojení...

NÁBORÁŘ | OBCHODNÍK | PERSONÁLNÍ AGENTURA

Zveřejněno před 2 dny
Kontaktní osoba Kolínek Ondřej
Referenční číslo 12-13-332108

Popis pozice

Láká tě oblast lidských zdrojů a máš již podobné pracovní zkušenosti, které bys chtěl/a zúročit? Je NÁBOR to, co hledáš? Rád/a si svůj čas v práci rozvrhneš tak, jak chceš? Jsi tělem i duší obchodník?

Pokud ANO, máme pro tebe práci, která tě bude bavit! Do naší pobočky v Olomouci hledáme náboráře, který hledá pohodový tým, uvolněnou atmosféru a je motivovaný dosaženými výsledky.

Čím se budeš zabývat?

  • hledáním talentů pro nejvýznamnější společnosti v Olomouckém kraji
  • vytvářením kreativních inzerátů, které zaujmou,
  • pohovorováním a motivováním tebou vybraných zájemců o práci,
  • budováním vztahů s klienty na pravidelných schůzkách
  • hledáním obchodních příležitostí

Koho přesně hledáme? Člověka, který má zkušenosti, je silná osobnost, má chuť na sobě pracovat, je inovativní a otevřený a má smysl pro humor.

Za nás bylo řečeno vše. Pošli nám svůj životopis nebo mě kontaktuj pro více informací.

Požadavky

Co od tebe čekáme?
  • nadšení pro oblast náboru
  • zkušenosti z obchodu | zákaznického servisu | telemarketingu
  • dobrou angličtinu - pro komunikaci s klienty i kandidáty
  • samostatnost - graftonní know how ti však ukážeme
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • ŘP skup. B (občasné cesty ke klientům)

Benefity

Co nabízíme?
  • 20 dní dovolené + 4 dny free days + 2 dny vánočního volna + další volno za splnění cílů + 2 dny sick days
  • cafeteria systém v hodnotě až 14 400 Kč/rok
  • stravenky v hodnotě 80Kč / den
  • Multisport karta
  • dárek k narozeninám
  • jazykové kurzy přímo na pracovišti
  • občerstvení na pracovišti
  • telefon i pro soukromé účely

HR a administrativa a právo | Obchod a marketing | HR | Obchod | Asistent / administrátor | Recruiter | Specialista | Obchodní referent | Recruiter