Propojení...

MZDOVÁ ÚČETNÍ, možnost i zkráceného úvazku

Lokalita Jihočeský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 26 400 - 28 800 Kč/měs.
Zveřejněno před 6 měsíci
Kontaktní osoba Stępowska Ewa
Referenční číslo 7-11-238167

Popis pozice

Náplní Vaší práce bude:

  • komplexní vedení mzdové agendy
  • výpočet jednotlivých složek mzdy zaměstnanců, srážek a odvodů
  • komunikace s úřady
  • zpracování ročního vyúčtování, daní
  • komunikace s personálním oddělením
  • sledování legislativních změn týkající se mzdové problematiky
  • komunikace s úřady (ZP, FÚ, ÚP, ČSSZ, exekutorské úřady apod.)

Požadavky

  • prokazatelná praxe na stejné pracovní pozici a to minimálně 3roky
  • velmi dobrá uživatelská znalost programu Microsoft Office
  • znalost mzdové problematiky
  • znalost Target systému velkou výhodou
  • znalost anglického jazyka alespoň na úrovni A2
  • řidičské oprávnění sk.B - aktivní řidič

Benefity

  • měsíční odměny (20% z HM)
  • 13. mzda
  • 1 týden dovolená nad rámec zákona
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na odborné vzdělání a jazykové vzdělání
  • penzijní připojištění

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=finance-bankovnictvi

Finance a bankovnictví | Účetnictví | Účetní | Mzdy | Payroll clerk