Propojení...

MZDOVÁ UČETNÍ A PERSONALISTA

Lokalita Jihomoravský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 2 dny
Kontaktní osoba Karvacká Olga
Referenční číslo 16-11-244386

Popis pozice

  • Vedení mzdového účetnictví a s tím spojené personální agendy zaměstnanců
  • Komunikace se státní správou
  • Příprava pracovně právních dokumentů, komunikace se zaměstnanci
  • Koordinace vnitřních procesů firmy
  • Práce v informačních systémech společnosti
  • Další administrativní práce spojená s provozem HR oddělení

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Alespoň 2 roky zkušeností na pozici Mzdová účetní/personalista se mzdovou agendou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Dobrá znalost aktuálního zákoníku práce a mzdových předpisů
  • Velmi dobrá znalost MS Excel (pivot, vlookup)
  • Organizační schopnosti
  • Schopnost pracovat samostatně bez přímého dozoru - být partnerem pro management
  • Aktivní přístup k práci - otevřená komunikace

Benefity

  • 13. plat
  • Stravenky
  • Dodatková dovolená
  • Každoroční pravidelné a průhledné mzdové navyšování
  • Multisport karta, časové konto, a pod.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=finance-bankovnictvi

Finance a bankovnictví | Účetnictví | Účetní | Mzdy | Samostatná | Payroll clerk