Propojení...

MZDOVÁ ÚČETNÍ, 30 hodin/týden

Lokalita Říčany
Obor
Druh pozice Brigáda
Mzda 30 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Schlögl Jiří
Referenční číslo 13-11-244640

Popis pozice

Hledáte si práci na částečný úvazek a máte zkušenosti na pozici mzdové účetní? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici MZDOVÉ ÚČETNÍ a začněte pracovat pro mezinárodní společnost působící v oblasti FMCG.

Vaší hlavní náplní práce mzdové účetní bude:

  • zpracovávání mezd a s tím spojená administrativa
  • koomunikace s prodejnami, pro které budete oporou a partnerem
  • poskytování poradenství regionálním manažerům v oblasti pracovního práva
  • komunikace s úřady

Lokalita: Praha Modletice - SVOZY ZDARMA z Opatova!
Mzda: 30 000 Kč - dle zkušeností
Pracovní doba: 30 hodin/týden - flexibilně

Požadavky

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • zkušenost se zpracováním mezd minimálně jeden rok
  • ochota učit se novým věcem
  • PC znalosti a MS Office

Benefity

  • flexibilní pracovní doba
  • doprava na pracoviště z Opatova do Modletic zdarma
  • 10% slevu na super dovolenou u vybraných CK kanceláří
  • výhodné volání pro Vás a Vaše blízké
  • možnost koupě obědů v místní kantýně za pouhých 40 Kč
  • pravidelná odborná školení v oblasti legislativy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=finance-bankovnictvi

Finance a bankovnictví | Účetnictví | Účetní | Mzdy | Payroll clerk