Propojení...

MONTÁŽNÍCI 2 SMĚNY + příspěvek na dojíždění

Lokalita Olomoucký kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 16 500 - 18 500 Kč/měs.
Zveřejněno před 5 hodinami
Kontaktní osoba Brussová Kateřina
Referenční číslo 12-19-231688

Popis pozice

HLEDÁME PRACANTY SE ŠROUBOVÁKEM NA MONTÁŽE DOMÁCÍCH SPOTŘEBIČŮ

HLUBOČKY- ŽENY I MUŽI, 100Kč/hodinu

PŘÍSPĚVEK NA DOJÍŽDENÍ
Do výroby varné techniky 11 km od Olomouce hledáme lidi.

Budete kompletovat elektrické spotřebiče.
To znamená šroubovat šroubky, připevňovat drátky apod. Prostě montáže. Šroubovák fasujete samozřejmě :-)

Práce na 2 směny 6-14 a 14-22h.
Možné dlouhodobě i jako brigáda na měsíc či dva.

NÁSTUP IHNED!!

Požadavky

Stačí jen manuální zručnost a
ochota dojíždět (z Olomouce 3 zastávky vlakem), pracoviště stojí hned vedle nádraží.
Spoje krásne navazují na všechny směny!

Benefity

Základní hodinová mzda 99,13 Kč/h
Příspěvek na dojíždění 30%
Prémie až 5,-Kč/h
Příplatek za odpolední směnu 3,20 Kč/h
Příspěvek na stravu 55%
Zákonné příplatky
Dovolená 25 dní /rok
Smlouva na rok.

Zaujala Vás tato pozice montážního dělníka? POŠLETE OBRATEM ŽIVOTOPIS K POSOUZENÍ na uvedený email!!

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Dělník | Operátor | Kvalita | Montáž | Směna | Výroba | Operator