Propojení...

MONTÁŽNÍ TECHNIK, Praha, nástup možný ihned

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 28 000 - 30 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-30-244551

Popis pozice

Máte strojírenské vzdělání a praxi v oblasti servisu? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis co nejdříve!

Světoznámá společnost, přední výrobce výtahů a eskalátorů, hledá do svého týmu šikovného kandidáta na pozici montážního technika.

Na starosti budete mít:

  • Montáže a opravy výtahů, eskalátorů a automatických dveří
  • Pravidelný servis a revize
  • Spolupráce s dalšími členy týmu

Nástup: Dle domluvy (možný ihned)
Lokalita: Praha

Požadavky

  • Středoškolské vzdělání v oboru mechanik zdvihacích zařízení nebo v oboru elektro
  • Praxe v oboru výhodou!
  • Vyhl. 50/1978 par. 5
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Prozákaznický přístup
  • Ochota učit se novým věcem

Benefity

  • Stravenky v hodnotě 80 Kč/den
  • Po zkušební době příspěvek na penzijní připojištění 580 Kč/měs.
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Po 3 odpracovaných letech týden dovolené navíc
  • Až 4 sick days
  • Příspěvky na tábory pro děti do věku 15 let
  • Po zkušební době příspěvek na kurzy angličtiny 30%
  • Pojištění proti škodě způsobené zaměstnavateli (vztahuje se i na automobil)

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Engineering | Elektrotechnika | Technik | Technický | Servis / služby | Elektromotory | Service technician