Propojení...

Montážní dělník/Operátor až 26 000 Kč/měs.

Lokalita Brno
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 18 000 - 26 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 12 dny
Kontaktní osoba Vojtaničová Eva
Referenční číslo 3-21-246615

Popis pozice

Zajímáte se o práci ve strojírenství? Hledáme vhodné kandidáty na pozici Montážního dělníka/ci i Operátora přímo do kmene společnosti.

Vaším úkolem bude:

  • sestavování a montáž produktů
  • testování produktů
  • kontrola výrobku dle výkresové dokumentace
  • obsluha strojů apod.

Jedná se o práci ve třisměnném nebo nepřetržitém provozu.

Požadavky

  • SOU tech. směru výhodou
  • praxe na montážích ve výrobní/strojírenské společnosti výhodou
  • fyzická zdatnost (zvedání i břemen těžších 15ti Kg)
  • alespoň částečné znalosti čtení tech. výkresů
  • manuální zručnost a spolehlivost

Benefity

  • Možnost přicházet s vlastními nápady
  • bonus 2 x ročně
  • podíly na zisku
  • stravenky, 5 týdnů dovolené
  • měsíční příspěvek zaměstnavatele na soukromé životní pojištění nebo penzijní připojištění

V případě, že máte o danou pozici zájem, zasílejte Vaše životopisy na adresu eva.vojtanicova@grafton.cz nebo nás kontaktujte na tel. 542 424 521 nebo 542424540. Při kontaktu prosím uvádějte ref. číslo pozice: 3-21-9370.

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Operátor | Dělník | Montáž | Výroba | Směna | Operator