Propojení...

Montážní dělník DRÁSOV až 32 000 + nástupní bonus!

Lokalita Drásov
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 19 800 - 32 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Pospíšil Michal
Referenční číslo 3-21-247401

Popis pozice

Chtěli by jste odbornou manuální práci ale nemáte praxi? Máte zájem pracovat v zakázkové výrobě? Nemáte rádi příliš drobné součástky?
Tak hledáme právě Vás!

Vaší náplní bude výroba cívek a následná manipulace s nimi! Vše co potřebujeme je, aby jste byl manuálně zručný a ochotný pracovat ve směnném provozu!

Nabízíme nadstandartní finanční ohodnocení až 32 000 Kč, náborový bonus 10 000 Kč a zaměstnání přímo do kmenového stavu společnosti!

Požadavky

  • minimálně výuční list
  • manuální zručnost
  • ochotu a spolehlivost
  • práce ve 3 směnném provozu

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na stravování
  • firemní rekreační středisko
  • vzdělávání a kurzy
  • pružná pracovní doba
  • Cafeteria systém

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Operátor | Výroba | Směna | Setter / CNC machines programmer