Propojení...

MISTR VÝROBY, až 50 000 Kč

Lokalita České Budějovice
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 50 000 Kč
Zveřejněno před 8 dny
Kontaktní osoba Stępowska Ewa
Referenční číslo 7-30-309293

Popis pozice

Máte zkušeností z výroby? Dokážete naplánovat a rozdělit práci operátorů? Jste zvykli řešit problémy na pracovišti? Jste ochotní pracovat ve vícesměnném provozu?
Tak už dnes nám dejte o sobě vědět!

Dozvíte se o těch nejlepší nabídkách v regionu! Budete si moc vybrat, zda zvolíte klidnou zakázkovou výrobu menší firmy, anebo dynamické a rychlé prostředí nadnárodní automotive společnosti.

Čekají na Vás mimo jiné tyto úkoly:

  • vedení skupiny zaměstnanců
  • koordinace a optimalizace výrobních procesů
  • rozhodování o harmonogramu směn
  • řešení problémů na pracovišti
  • podílení se na náboru a zaučení nových zaměstnanců
  • dohled nad dodržováním pravidel BOZP a PO

Požadavky

Největší šanci na úspěch mají kandidáti, kteří mají:
  • min. ŠŠ vzdělání ideálně technického směru
  • zkušenosti s vedením pracovního týmu
  • základní znalost AJ bude vítána, není však nutná
  • organizační dovednosti

Benefity

  • dotované stravování
  • příplatky nad rámec zákona
  • příspěvky na dopravu
  • výkonnostní prémie
  • podpora při relokaci a další.

Engineering | Obchod a marketing | Logistika | Strojírenství | Supervizor | Specialista | Logistik | Plánovač | Automotive | Dodavatelská | Zákaznická | Výroba | Externí | Sklad | Foreman