MISTR VÝROBY

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
122-10-405772-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Obsazuje se nová pozice MISTRA!

Máte zkušenosti z výrobní společnosti Automotive na pozici Supervizora/Mistra?

Tak to čekáme právě na Tebe!

Co Vás na pozici čeká?

  • řízení a organizace práce na vymezeném technologickém úseku
  • zajišťování, dodržování pracovní a technologické kázně
  • organizace dělby práce, zajišťování odměňování a prvotních personalistických úkonů na svěřeném úseku
  • zajišťování bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti práce
  • vedení a motivace svých podřízených včetně přípravy tréninkových plánů
  • kontrola kvality odváděné práce zaměstnanců
  • provádění pravidelných kontrol a auditů na svěřeném úseku
  • dohled a vyžadování provádění AU a TPM na strojním a pomocném zařízení
  • účast při modernizaci a vylepšování strojů
Požadavky
  • praxe min. 3 roky na obdobné pozici v automotive
  • projektové znalosti a dovednosti výhodou
  • nastavování optimalizace a standardizace procesů
  • znalosti v oblastech 5S, KAIZEN
  • zkušenosti se systémem SAP
  • angličtina výhodou
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
Benefity
  • možnost kariérního a odborného růstu
  • příspěvek na stravování
  • služební telefon a notebook
  • po 1 roce příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • roční bonus za splnění pracovního fondu a hospodářského výsledku
  • odměny při pracovních a životních jubileích
  • práci v mladém a zkušeném kolektivu
  • nástup dle domluvy
  • práce v moderním a čistém prostředí