Mistr výroby

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
Referenční číslo
8-21-341383
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pojďte zúročit zkušenosti s vedením zaměstnanců do automotive průmyslu! K náplni práce mistra výroby patří:

* vedení, motivace a hodnocení podřízených
* kontrola a odpovědnost za dodržování technologických postupů
* proškolování zaměstnanců (např. BOZP, PO aj.)
* implementace novinek do výroby
* spolupráce s kolegy (technologové, vývoj. inženýři aj.)
* dalšími odděleními (vývoj, technologie, plánování ad.)
* reporting vedení

Požadavky

Byli bychom rádi, kdybyste disponoval(a):

* technickým vzděláním či odpovídající praxí
* ochotou pracovat ve směnném režimu
* předchozí praxí ve vedení týmu zaměstnanců
* předchozí zkušeností z výrobní společnosti (automotive velkou výhodou)
* zkušenostmi s řešením složitých situací
* přehledem v balíku MS Office
* základní znalostí anglického jazyka
* schopností řídit automobil

Benefity

* garantovaný 13. a 14. plat
* sick days
* 5 týdnů dovolené
* volné čerpání příspěvků na kulturní a zdravotní potřeby aj.
* příspěvky na penzijní a životní pojištění
* odborná školení