Mistr v nové výrobě, Stříbro

Referenční číslo
9-18-359492
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Ve Stříbře se otevřel nový závod pro výrobu plechovek do nápojového průmyslu a my hledáme MISTRA. Máte zájem podílet se na startu tohoto nového projektu?

Když se přihlásíte a uspějete, čeká Vás následující:

  • Povedete tým, který bude mít maximálně 7 operátorů.
  • Naučíte se specifické know-how
  • Budete u zcela nového projektu, takže Váš kariérní růst má dveře otevřené.
  • Budete pracovat v nepřžetržitém provozu - 12hodinové směny.
  • Budete spolupracovat s oddělením logistiky, mít na starosti školení nových zaměstnanců a mnoho dalšího....

Pro více informací se stačí ozvat :)

Požadavky
  • zkušenost z pozice parťáka ve výrobě, koordinátora, team-leadera, mistra alespoň rok.
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu
  • uživatelská práce v MS Office

Velmi nás zaujme, pokud hovoříte anglicky a máte znalost práce v SAPu

Benefity
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Základní mzda 35 000Kč/hrubého
  • Příplatky za práci v nepřetržitém pracovním systému včetně:
  • Příspěvek za práci v noci ve výši 25% (ze zákona pouze 10%)
  • Příspěvek za práci o víkendech ve výši * 30% (ze zákona pouze 10%)
  • Příplatek za pracovní prostředí 15% z minimální mzdy
  • Příspěvek za práci ve svátku 200% (ze zákona pouze 100%)
  • Měsíční bonus 10% ze zákl.mzdy
  • Vánoční a prázdninový bonus 100% základní mzdy - 50% se vyplácí v květnových a 50% v listopadových mzdách - tzn. peníze jsou fyzicky vyplácené do 15. června a 15. prosince
  • Příspěvek na dopravu - 3 Kč / km pro zaměstnance, kteří dojíždí více než 10 km od závodu (placená cesta tam i zpět nad 10km)
  • Stravenky v hodnotě 120 Kč na pracovní dny (55% hradí zaměstnavatel)
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní akce