Propojení...

MISTR ÚDRŽBY

Lokalita Písek
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 30 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 24 hodinami
Kontaktní osoba Stępowska Ewa
Referenční číslo 7-21-235838

Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti údržby, ideálně z prostředí automotive společnosti? Nabízíme pestrost v podobě 3směnného provozu, práci v prosperující společnosti a příjemné pracovní prostředí.

Budete zodpovědný za:

  • vedení menšího týmu lidí
  • zajišťování preventivní údržby
  • řešení vzniklých problémů
  • dodržování BOZP

Požadavky

  • vzdělání technického směru
  • zkušenosti v oblasti údržby a chuť a potenciál vést menší tým lidí
  • dobrá orientace v technické dokumentaci a celkově dobrý technický přehled
  • AJ na komunikativní úrovni (spíše psaná forma, ale občas bude nutné i mluvit)

  • zázemí silné mezinárodní společnosti v automobilovém průmyslu
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu a ubytování
  • velmi silná podpora při relokaci apod.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Mistr | Údržbář | Směna | Výroba | Maintenance worker