MISTR SVAŘOVNY

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
109-18-405222
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme kolegu na pozici Mistra svařovny

Máte zkušenost z vedoucí pozice v oblasti sváření- ideálně jako team leader nebo mistr? Pak hledáme právě Vás!

Co na Vás čeká na pozici Mistra svařovny:

  • Odpovědnost za svěřený tým
  • Sledování produktivity, kvality a výkonnosti
  • Hodnocení zaměstnanců
  • Evidence docházky
  • Předávání informací napříč směnami a odděleními
  • Zajištění komponentů pro plynulou výrobu
  • Hlášení poruch
  • Řízení zakázek dle termínů
Požadavky
  • Min. SOU technického směru (strojní obor výhodou)
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Zkušenost s vedením týmu, organizační schopnosti
  • Ochota pracovat ve směnném provozu - 3 směny
Benefity
  • Dovolená 5 týdnů
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění