Propojení...

MISTR

Lokalita Moravskoslezský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 28 000 - 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 7 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-30-247282

Popis pozice

Máš zkušenosti z výrobní společnosti se zajištěním výroby, znáš výrobní technologie a dokážeš vést a motivovat partičku operátorů ve výrobě? Hledáme šikovného MISTRA!

Co bude Tvým úkolem:

  • zajištění výroby dle naplánovaných výrobních instrukcí a požadavků
  • vedení a kontrola práce zaměstnanců na směnách
  • reportování dosažených výrobních výsledků směny
  • spolupráce a komunikace s ostatními odděleními
  • příprava výrobních podkladů
  • zodpovědnost za uvolňování výrobních linek
  • provádění zkoušek technických a technologických parametrů
  • zodpovědnost za BOZP a OOPP
  • trvalé zlepšování výroby
  • odpora realizace investičních projektů

Požadavky

  • SŠ vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • zkušenost s vedením týmu podřízených
  • ochota pracovat v nepřetržitém provoze
  • znalost práce v systému SAP výhodou
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • pPráce na PC – MS Office
  • komunikativnost, organizační schopnosti, flexibilita, schopnost týmové spolupráce a zvládání zátěžových situací

Benefity

  • zázemí prosperující společnosti
  • 25 dnů dovolené
  • 13. plat
  • měsíční prémie závislé na objemu výroby
  • půlroční prémie/roční prémie závislé na plnění osobních cílů
  • 2 dny volna na péči o každé dítě mladší 15 let
  • závodní stravování
  • firemní vzdělávání (zvyšování kvalifikace i jazykové kurzy)
  • firemní akce (večeře, kvartální večírky, teambuilding)

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Výroba a provoz | Engineering | Výroba a průmysl | Mistr | Senior | Foreman